Zabiegi Makijaż Pernamentny - Alicja Modrzyk

Przejdź do treści
Która kobieta nie chciałaby perfekcyjnie wyglądać przez cała dobę?

Odpowiedź: Każda o tym marzy!

Makijaż permanentny spełnia to marzenie. Sprawia, że przez cały dzień wyglądasz tak, jakbyś przed chwilą skończyła się malować.
W życiu zawodowym, w życiu prywatnym, na basenie czy saunie, nie zniknie żadna wymalowana powieka, żaden kontur ust, a Twoje brwi będą zawsze ukształtowane idealnie.
Alergie na tusze i kredki to Twój problem? Dzięki makijażowi permanentnemu będziesz mogła raz na zawsze o tym zapomnieć.


• Kobietom, które cały czas są w biegu i często brakuje im czasu na wykonanie makijażu.

• Paniom, których brwi są zbyt krótkie, za cienkie lub zbyt jasne. Pozwoli on skorygować ich kształt, a kontur ust, który jest mało widoczny lub pozbawiony symetrii możemy skorygować na stałe.

• Dziewczynom uprawiającym sporty wodne lub często korzystającym z basenu.

• Dla osób po przebytej chemioterapii, którym brakuje brwi i rzęs. Możemy wtedy nadać kształt brwi rysując włoski imitujące naturalny wygląd lub zarysować linię na górnej i dolnej powiece.

• Osobom posiadającym potrzebę retuszu blizn lub przebarwień.

Każda kobieta może pięknie wyglądać przez 24 godziny. W każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy będziesz śliczna bez potrzeby ciągłego malowania.
GDZIE NIE ROBIĆ MAKIJAŻU PERMANENTNEGO? DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ ESTHETIQUE?
Alicja Modrzyk makijaż pernamentny

Ostatnio bardzo często cena za makijaż permanentny jest zaskakująco niska. Dlaczego?

Wiele gabinetów oferujących tę usługę niekoniecznie przywiązuje wagę do jakości barwnika, jego składu i pochodzenia.

Często usługa wykonywana jest na tanich barwnikach syntetycznych, co zazwyczaj jest przyczyną niższej ceny zabiegu.
Szczególnie zalecamy uważać na oferty na serwisach zakupów grupowych.

Zanim zdecydujesz się, sprawdź dokładnie gabinet, który przedstawia taką ofertę, a najlepiej udaj się wcześniej na bezpłatną konsultację.
Promocja makijażu permanentnego na Facebook-u
Zwykło się mówić, że polecenie jest najlepszą formą reklamy. Zobacz ilu fanów mamy na naszym profilu na Facebook-u. W większości są to nasze zadowolone Klientki, które wyrażają się z uznaniem o zabiegach wykonywanych w ESTHETIQUE. Zerknij na naszą tablicę i zobacz jakie komentarze tam pozostawiły. Takie opinie na pewno są dla Ciebie bardzo ważne. Jeśli chcesz skorzystać z naszych specjalnych promocji to polub nas i zobacz jakie ceny mamy dla naszych fanów: PROMOCJA FACEBOOK
Makijaż permanentny cennik w Poznaniu
Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy właśnie u nas wykonać sobie makijaż permanentny to zapraszamy do przeczytania tekstu poniżej o tym jak się go wykonuje, jakie są wskazania i przeciwwskazania.
A jeśli już się zdecydowałaś to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi cenami.
Makijaż permanentny Poznań

Wykonanie makijażu permanentnego w ESTHETIQUE zawsze poprzedza bezpłatna konsultacja, podczas której dokładnie zdiagnozujemy Twoją skórę i dobierzemy odpowiedni kształt makijażu.

Musimy tutaj uwzględnić właściwy odcień oraz rysunek makijażu dopasowany indywidualnie do typu Twojej urody. Ogólny koloryt powinien być spójny, jednocześnie naturalny i efektowny.

Dobierając makijaż permanentny zawsze uwzględniamy sugestie i życzenia Klientki. Dlatego też przed wykonaniem właściwego zabiegu szkicujemy wstępny, dokładny rysunek makijażu na twarzy Klientki.

Dopiero po zaakceptowaniu rysunku przystępujemy do precyzyjnego odtworzenia go pigmentami permanentnymi. Przed pigmentacją zawsze znieczulamy miejsca przeznaczone do zabiegu.

Najczęściej stosujemy krem znieczulający. W następnej kolejności przystępujemy do pigmentacji.

Za pomocą jednorazowej igły specjalnie skonstruowanej do pigmentacji permanentnej, wprowadzamy barwnik pod skórę na głębokość 0,6-1,2 mm. Jest to dostatecznie głęboko, aby pigment został dobrze zmagazynowany przez skórę, a jednocześnie jest to warstwa bezpieczna, gwarantująca wyłuszczenie się pigmentu z czasem. Na tej głębokości wprowadzony pigment nie zostanie w skórze na stałe – jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego tatuażu. Po zakończeniu pigmentacji smarujemy skórę specjalnie przeznaczonym do tego kremem pielęgnacyjnym przyspieszającym gojenie. Klientka dostaje od nas krem (gratis) z zaleceniem stosowania go regularnie, aż do wyłuszczenia się nadmiaru pigmentu. Pigment wyłuszcza się przez okres około 5-7 dni w zależności od indywidualnych skłonności skóry. Dopiero po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu uzyskujemy rzeczywisty odcień rysunku. Wyłuszcza się około 50% barwnika i dopiero wtedy możliwa jest ocena efektu. Jeśli istnieje konieczność to można wykonać korektę po około miesiącu od pierwszego zabiegu. Korekta w ESTHETIQUE wykonana do 2 miesięcy od zabiegu zawsze jest GRATIS!
Wróć do spisu treści